Vydání knihy

Kompletní proces od začátku až do konce, včetně sazby, typografie, obálky, tisku a distribuce

Sazba a typografie

Při sazbě a typografii pečlivě dbáme na každý detail a snažíme se co nejvíce vyjít vstříc Vašim představám.

Periodika

Sazba časopisů, bulletinů a jiných periodických publikací, rebranding stávajících.


Rádi bychom Vám představili naši nabídku vydávání odborných publikací, která je plně šitá na míru Vašim potřebám a požadavkům. Ke každé knize přistupujeme jako k originálu, který si zaslouží specifické pojetí. Pracujeme s textem tak, aby byl přehledný, s důrazem na dobrou čitelnost. Od volby řezu písma, zrcadla stránky, barevnosti až po volbu kapitálku.

PRO AKADEMIKY

Váš text

Naše zpracování
(typografie, sazba, grafické zpracování,
korektury, překlad atd.)

Vydání ve vašem vydavatelství

Vydání u nás
(včetně předtiskové přípravy, distribuce
a propagace)

PRO ABSOLVENTY

Váš text

Naše zpracování
(typografie, sazba, grafické zpracování,
korektury, překlad atd.)

Vydání u nás
(včetně předtiskové přípravy, distribuce
a propagace)

PERIODIKA

Návrh nového vizuálu (zdarma)

Pravidelná tvorba obsahu

Odborné texty a práce mají svá specifika a nároky. Naši lidé pochází z akademického prostředí, proto je dokonale ovládáme (jazykové mutace, citační aparát, převody obrázků, práce s grafy, sazba rovnic atd.)

Naše služby zahrnují jak samotnou sazbu, tak i kompletní proces od začátku až do konce, včetně sazby, typografie, obálky, tisku a distribuce.
Sazba a typografie jsou důležitými prvky knihy, které určují celkový dojem a čitelnost. Proto s těmito aspekty velmi pečlivě pracujeme a dbáme na každý detail. Náš tým profesionálů má bohaté zkušenosti v oblasti sazby a typografie a pracuje s nejmodernějšími programy, aby byla Vaše kniha vizuálně přitažlivá a snadno čitelná.

Dalším důležitým prvkem knihy je obálka, která musí být případná k textu a odpovídat obsahu knihy. Naši grafici Vám pomohou navrhnout obálku, která bude přesně odpovídat Vašim představám.

Kromě sazby, typografie a obálky Vám nabízíme také další služby, jako je tvorba ilustrací, redakce textu, překlad, a další. Všechny tyto služby jsou k dispozici také pro samostatné zakázky, pokud byste si přáli některé z nich využít.

Po dokončení práce na knize zajistíme její výrobu a následnou distribuci. Vaše kniha bude k dispozici v tištěné i elektronické podobě, a to v závislosti na Vašich představách a požadavcích.

Věříme, že naše služby jsou pro Vás zajímavé a že si je oblíbíte. Pokud máte zájem o bližší informace, rádi Vám je poskytneme. Stačí nás kontaktovat a my se Vám ozveme co nejdříve.

Máme bohaté
zkušenosti.
Pečlivé individuální
zpracování.
Na všem
se domluvíme.
Vyšší servis
za rozumné náklady.